Sektörün Güvenilir Toptancısı

Bayi Girişi
+90 (212) 245 77 18info@ideaelektronik.com.tr
"Ses & Işık & Görüntü Sistemlerinde A dan Z ye Profesyonel Çözümler..."
Menüler

Bariyer Sistemleri Nedir ? Nerelerde Kullanılır ?

Otomatik bariyer Sistemleri; siteler, otopark alanları, işyerleri, otoyollar...vs gibi birçok yerde kullanılırlar. Kullanılma amacı; araçların giriş çıkış kontrolünü yazılım ile sağlar, izinsiz araçların girişini engeller ve trafik akışına faydası bulunur. 

BARİYER SİSTEMİ NEDİR?

Otomatik Bariyer Sistemi araç yolunu engellemek ve araç giriş çıkışını kontrol altına almak için kullanılan güvenlik sistemidir.

KOLLU BARİYER NEDİR?

Otomatik Kollu Bariyer; birkaç aracın park edebileceği alanlarda , izinsiz araçların giriş engelini sağlamak için kullanılır. Kollu Bariyer Sistemleri proximity kart, HGS Geçiş sistemi tag, uzaktan kumanda ve intercom sistemleri ile hybrid olarak çalışabilir.

NEDEN BARİYER SİSTEMİ KULLANILIR?

Otomatik Bariyer Sistemleri tamamen insansız ve özerk kullanılan uygulamalardır. 

MANTAR BARİYER NEDİR? MANTAR BARİYER NEDEN KULLANILIR? 

Şehir merkezlerinde yaya korunması veya otopark girişleri kısıtlamak, trafik akışını kontrol altına almak için otomatik mantar bariyerler kullanılır. Hidrolik mantar bariyer, pnomatik mantar bariyer, manuel mantar bariyer ve sabit mantar bariyer olarak birkaç çeşidi bulunur. Mantar bariyerler silindir ve kare şeklinde yerden çıkan bariyer olarakta adlandırılır.