Sektörün Güvenilir Toptancısı

Bayi Girişi
+90 (212) 245 77 18info@ideaelektronik.com.tr
"Ses & Işık & Görüntü Sistemlerinde A dan Z ye Profesyonel Çözümler..."
Menüler
Electra Touchline İntercom Sistemleri Ana Dağıtıcısı

İdea Elektronik Electra Touchline İntercom Sistemlerinin Türkiye'de Ana Dağıtıcılığını Yapmaktadır.

Yeni TOUCH LİNE Video ve Ses Özellikli İntercom Sistemleri
[ Aileniz İçin Güvenlik Ve Konfor ]

Görüntülü interkom sistemleri günümüzde bir lüks olmaktan çıkıp oturduğumuz konutun güvenliği açısından bir gereklilik haline gelmiştir.

Electra interkom sistemleri site, bina, daire girişinizle sesli görüntülü konuşma olanağını sunmaktadır. Ayrıca bina çevrenize yerleştirmiş olduğunuz güvenlik kameraları da interkom cihazları üzerinden görüntüleyerek çevre güvenliğinizi, otoparktaki aracınızı veya çocuğunuz oyun parkında neler yaptığını seyredebilirsiniz, dilerseniz apartmanınızda dilediğiniz daireler ile sesli iletişim sağlayabilirsiniz.

Bütün bu olanaklar tamamen dijital bir sistem olan Electra interkom sistemleri ile gerçekleşmektedir. Sistemde sadece Cat 6 Data Kablosu bükümlü kablo kullanılması yeterlidir. Electra interkom sistemleri Estetik Yapısı Ve Kullanıcı Açısında Kulllanımı Kolay Su Geçirmeyen Saydam Bir Yapıya Sahiptir.

Electra İntercom Sistemleri Konutunuzun Dekoruna Uygun Olarak Siyah Ve Beyaz Seçenenekleride Mevcuttur. Electra İntercom Sistemleri Kullanıcının Talebine Bağlı Olarak Basic Ve Evolation Ürün Başlıkları Altında İki Ayrı Grupta Satışı Yapılabilmektedir.