Sektörün Güvenilir Toptancısı

Bayi Girişi
+90 (212) 245 77 18info@ideaelektronik.com.tr
"Ses & Işık & Görüntü Sistemlerinde A dan Z ye Profesyonel Çözümler..."
Menüler
Gvd Hd Nvr Network Kayıt Sunucuları

GVD tarafından tasarlanan, HD NVR yeni özel eklentiler, yüksek performanslı içerikler ile görüntü yönetimini yüksek güvenirlik ve en az risk ortamı,sorunsuz imkanlar ile kullanıcılara sunmaktadır.
GVD Nvr Kayıt Cihazları Büyük Projelerinizin Profesyonel Yardımcısı Olmaya Devam Etmektedir.

 


HD NVR Server Network IP Kamera Kayıt Sunucuları 
Network üzerindeki IP kameralarının görüntülerini kaydedecek olan ve istekler üzerine  görüntüleri LAN WAN üzerinde dağıtacak olan ana ünite.Yüksek güvenlikli işletim, video sistemi ve disk risk yönetimi sağlamaktadır.
Profesyonel istekler karşısında genişleyebilir sistemdir.Virüslerden kaçınmak ve olası hacker ların saldırılarından korunmak için, video server kayıt cihazı DOM , SSD disk işletim ve operasyon sistemine sahiptir.Profesyonel bilişim
hardware tabanlı server sunucu mimarisine uygun donanım ve güncel işletim sistemleri ile üretilmiştir.HD NVR network ağları ve diğer sunucular ile uyumlu ve çalışmaktadır.
 

 

CMS Workstation , Network Matrix VMX ,Görüntüleme İş İstasyonu 
IP HD kameraların izlenmesine ,tüm görüntülerin kayıtların yönetilmesine ve kontrolüne imkan veren esnek bir düzen sağlayan profesyonel kontrol gözetim işletim istasyonudur.Coğrafi harita e-map , gerçek zaman izleme, geçmiş kayıt izleme ve alarm yönetimine aynı anda destek sağlamaktadır.
Real- time (gerçek zamanlı) Video Çözümleme desteği ve istenildiğinde  tüm kameraları aynı anda geri oynatma ve arşiv kayıt imkanı bulunmaktadır.Her kameranın komut istemi ekran  düzenleri bozulmadan ayrı ayrı olarak verilebilmektedir. Wall çoklu monitör desteği, optik ve dijital PTZ özelliğini  desteklemektedir.Tüm işlemler saniyeler içerisinde anlık ve ekran düzenleri değişmeden gerçekleşmektedir.   ürünler hakkında bilgi için   

 

Full HD NVR Server Yazılımı , Video Stream Recorder Server
Profesyonel server donanımlarınızı Network IP kameralarınızı kayıt edecek sunuculara NVR lara dönüştürün.Full HD yazılım ara yüzü üzerinden, her bir
kameranın tüm kayıt parametreleri (resim sayısı, çözünürlüğü,sıkıştırma oranı) diğer kameralardan bağımsız bir şekilde ayarlayın. Full HD yazılım tanımlanmış tüm megapixel kameraları 25 / 30fps kare /saniye çerçeve hızında gerçek video akışı ile depolayabilme kapasitesine sahiptir. Full HD yazılım dual 2/3 streaming özelliği sayesinde izleme için seçilen yayının bant genişliği ile kayıt için seçilen yayının bant genişliği farklı ve bağımsız olarak tanımlanabilir. Full HD yazılım ONVIF standardında en az 50 (elli) farklı IP network kamera encoder markasını ve toplamda en az 1500 kamera modelini destekler.Full HD yazılım yüksek performanslı bir sunucu görevi üstlenilir wall ve iş istasyonlarını sorunsuz destekler. Aynı ekranda canlı ve geçmiş kayıtlar izlenebilir ,çoklu izleme ekranı üzerinde anlık durdurma geriye alma vb. gibi işlevsel butonlar bulunmaktadır.