Sektörün Güvenilir Toptancısı

Bayi Girişi
+90 (212) 245 77 18info@ideaelektronik.com.tr
"Ses & Işık & Görüntü Sistemlerinde A dan Z ye Profesyonel Çözümler..."
Menüler

Mobil DVR cihazlar, araç içine kurulup trafikte seyredilirken herhangi bir kaza anında, kazanın nasıl gerçekleştiğini göstermesi amacıyla kullanılır. Mobil DVR cihazlar yurtdışında daha fazla kullanılmaktadır.Araçlarınızı harita üzerinden GPRS ile takip edebilir ( hız – konum ), kamera sistemi ile canlı ve sesli aracınızın içini bilgisayardan ya da cep telefonundan izleyebilirsiniz.

Mobil DVR Cihazlar, araç içi güvenliği sağlamak için kullanılır. Bir örnek verecek olursak, toplu taşıma aracında bir hırsızlık olayı olduğu zaman, hırsızı anında tespit edebilmek için kolaylık sağlayacaktır. Bunun dışında trafikte otomobille seyrederken, herhangi bir kaza anında bunun nasıl oluştuğu rahatlıkla görüntülenebilecektir. Bu görüntüler, anında polis ekiplerine gösterilebilir. Tutanak tutulurken bu görüntüler kullanılabilir.

Mobil DVR Cihazı ile kayıt altında bulunan araçlarda amaç güvenliği sağlamaktır. Özellikle taksilerde kullanılması son derece gereklidir. Yine toplu taşıma araçlarında hırsızlık ve güvenlik tehdidi oluşturabilecek durumlara karşı kullanılması gerekir.